16-weg 1920X1080P60 Output Video Wall Controller met 4 HDMI DP-invoer en naadloze schakeling
Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Bitvisus
Certificering: CE,HDMI,HDCP,RoHS,FCC
Modelnummer: BIT-VP-U1-MD416
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Contact us
Verpakking Details: 545mmx465mmx120mm
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000
Krijg Beste Prijs
Productdetails
Markeren:
16-weg 1920X1080P60 Uitgang Video Wall Controller
4 HDMI DP Input Video Processor
Naadloos schakelen HDMI Video Wall Controller
Materiaal:
metaal
Invoerinterface:
4 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.2
Uitvoerinterface:
16 X HDMI 1.4
Invoerresolutie:
3840x2160p60
Uitvoerresolutie:
1920x1080P60
Controlemethode:
Afstandsbediening, drukknop, RS232, Windows-hostcomputer, WEB
Audio:
HDMI Audio Follow-On, 3,5 mm audioscheiding
Verpakkingsafmetingen:
545mmx465mmx120mm
Gewicht pakket:
3 kg
Kleurdiepte invoeren:
8 bit
Kleurformaat:
RGB444, YUV444, YUV422, YUV420
Voeding:
220V
Stroomverbruik:
50W
Productgrootte:
482,6 mm × 250 mm × 59 mm
Netto gewicht:
2 kg
Materiaal:
metaal
Invoerinterface:
4 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.2
Uitvoerinterface:
16 X HDMI 1.4
Invoerresolutie:
3840x2160p60
Uitvoerresolutie:
1920x1080P60
Controlemethode:
Audio:
Verpakkingsafmetingen:
545mmx465mmx120mm
Gewicht pakket:
3 kg
Kleurdiepte invoeren:
8 bit
Kleurformaat:
RGB444, YUV444, YUV422, YUV420
Voeding:
220V
Stroomverbruik:
50W
Productgrootte:
482,6 mm × 250 mm × 59 mm
Netto gewicht:
2 kg
Productbeschrijving
4K60 Video Wall Controller met Naadloze Schakeling & Roaming
16-weg 1920X1080P60 Output Video Wall Controller met 4 HDMI DP-invoer en naadloze schakeling 0
Belangrijkste Kenmerken
  • 4-weg 4K60 input met 2 HDMI of DP bi-optionele inputs
  • 16-weg 1920×1080P60 output voor delicate en heldere beeldkwaliteit
  • Horizontale en verticale splicing over 16 schermen met geavanceerde beeldverwerking
  • 4-scherm gelijktijdige weergave met vensters van elke positie, grootte en overlay roaming
  • Naadloze schakeling van ingangssignalen zonder schermverduistering
  • Venster transparantie aanpassing, laag schakelen, verbergen en maskeren
  • Scherm mirroring en volledig scherm bevriezen mogelijkheden
  • 10 vooraf ingestelde configuraties voor opslaan en terugroepen
  • Lokale display back-ondersteuning wanneer schermen ≤ 12
  • HDMI audio-uitgang en 4-weg 3,5 mm audio-scheiding
  • Meerdere bedieningsopties: afstandsbediening, drukknop, RS232, hostcomputer en sneltoetsen
  • Enkele toetsenbord/muis bediening voor maximaal 4 computers tegelijkertijd
16-weg 1920X1080P60 Output Video Wall Controller met 4 HDMI DP-invoer en naadloze schakeling 1
Productspecificaties
Specificatie Details
Productnaam BIT-VP-U1-MD416
Type Ingangsinterface HDMI 2.0 × 4, DP 1.2 × 2
Ingangs Video Pixelfrequentie 600 MHz
Maximale Resolutie 3840 × 2160 @ 60Hz
Ingangs Kleurdiepte 8bit
Kleurformaat RGB444, YUV444, YUV422, YUV420
Type Uitgangsinterface HDMI 1.4 × 16
Uitgangs Video Pixelfrequentie 148.5 MHz
Uitgangsresolutie 1920 × 1080 @ 60Hz
Besturingsmethode Afstandsbediening, Drukknop, RS232, Windows hostcomputer
Audio HDMI Audio Follow-On, 3,5 mm Audio Scheiding
Voeding 220V
Stroomverbruik 50W
Opslag/Werktemperatuur -10~50ºC / 0~50ºC
Productgrootte 482,6 mm × 250 mm × 59 mm
Pakketgrootte 545 mm × 465 mm × 120 mm
Nettogewicht 2 kg
Pakketgewicht 3 kg
Accessoires 1 × 220V Stroomkabel, 1 × HDMI/DP kabel, 1 × Netwerkkabel, 1 × IR infraroodkop, 1 × Afstandsbediening, 1 × USB A-B kabel
Garantie 3 jaar
16-weg 1920X1080P60 Output Video Wall Controller met 4 HDMI DP-invoer en naadloze schakeling 2
Geavanceerde Configuratie Kenmerken
16-weg 1920X1080P60 Output Video Wall Controller met 4 HDMI DP-invoer en naadloze schakeling 3
Neem Contact met Ons Op voor Uw Projectvereisten
Neem gerust contact met ons op om te overleggen over de producten die nodig zijn voor uw project!
Veelgestelde Vragen
Waarom Kiezen voor Bitvisus?
Wij onderhouden ons eigen
  • beschikbaar voor onze klantenUitgebreid productportfolio inclusief
Betaalmethoden: T/T, Visa, PayPal, Western Union, L/C
  • Verzendopties: DHL, UPS, EMS, FedEx, Luchtvracht, Zeevracht
  • Hoe te Bestellen
Neem contact met ons op via e-mail, TradeManager, WhatsApp of Skype met uw bestelvereisten
  • Wij zullen een proforma factuur verstrekken op basis van uw specificaties
  • Na betalingsbevestiging zullen wij uw bestelling onmiddellijk leveren
Beoordelingen & Recensies
Algemene rating
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%