Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong China
Merknaam: Bitvisus
Certificering: CE/FCC/RoHS
Modelnummer: BIT-MV-4K60-401
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: USD125-172
Verpakking Details: 37 cm * 23 cm * 9 cm
Levertijd: 7 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1 eenheid, 3 dagen; 10 eenheden, 15 dagen
Krijg Beste Prijs
Productdetails
Markeren:
4K60 Resolutie Videomuur Controller
4 HDMI-invoer Multi Viewer-processor
Naadloos schakelen HDMI Video Splitter
Productnaam:
BIT-MV-4K60-401
Invoerinterface:
4 HDMI-ingangen
Uitvoerinterface:
1 HDMI-uitgang
Functie:
Afbeeldingssegmenter
Fabrieksoplossing:
1920x1080@60Hz
Maat:
Lengte, breedte, hoogte (233mm*108mm*28,7mm)
Gewicht:
1,8 kg
Voeding:
12V@2A wisselstroom-stroomtoevoer
Garantie:
1 jaar
Productnaam:
BIT-MV-4K60-401
Invoerinterface:
4 HDMI-ingangen
Uitvoerinterface:
1 HDMI-uitgang
Functie:
Afbeeldingssegmenter
Fabrieksoplossing:
1920x1080@60Hz
Maat:
Gewicht:
1,8 kg
Voeding:
Garantie:
1 jaar
Productbeschrijving
BIT-MV-4K60-401 4K60 Multi Viewer HDMI 4 in 1 Out Video Splitter
Belangrijkste kenmerken
  • HDMI 1.3-invoerondersteuning met HDCP 1.4-compatibiliteit
  • Puur hardwareontwerp voor plug-and-play-operatie zonder softwarevereisten
  • Naadloze schakeling en algemene helderheidsregeling
  • Meerdere besturingsmogelijkheden: knopbesturing, afstandsbediening en seriepoortbesturing
  • Functionaliteit voor het schakelen van geluidskanalen en het scheiden van geluidskanalen
  • Energiezuinig ontwerp met laag stroomverbruik en warmteafvoer door geleiding
  • Ondersteunt gelijktijdige schermprojectie van 3 mobiele apparaten met behulp van adapterkabels
Technische specificaties
Specificatie Detail
Productnaam BIT-MV-4K60-401
Invoerinterface Maximale videopixelfrequentie 165 MHz
Uitgangsinterface Maximale videopixelfrequentie 594 MHz
Invoer maximale resolutie 1920x1080@60Hz
Maximale uitslagresolutie 3840x2160@60Hz
HDMI-invoerinterface 4 x HDMI1.3
HDMI-uitgangsinterface 1 x HDMI2.0
Controlemodus Afstandsbediening, knop, RS232
Fabrieksoplossing 1920x1080@60Hz
Invoerconnectortype 4 HDMI-ingangen
Typ van de uitgangsinterface 1 HDMI-uitgang
Grootte 233 mm x 108 mm x 28,7 mm
Gewicht 1.8kg
Stroomvoorziening 12V@2A wisselstroom-stroomtoevoer
Garantie Eén jaar
Vaak gestelde vragen
Waarom Bitvisus kiezen?
• OEM/ODM-diensten beschikbaar op maat
• Toonaangevende fabrikant op het gebied met uitgebreide expertise
Hoe bestellen?
• Neem contact met ons op via e-mail, handelsmanager, WhatsApp of Skype met uw eisen
• Wij zullen u een proforma factuur verstrekken op basis van uw bestelverzoek
• Na bevestiging van de betaling zal de goederen onmiddellijk worden geleverd
Garantie en service na verkoop
• 12 maanden garantie met levenslange service
• retourzending of uitwisseling van gebrekkige, beschadigde of onjuiste modellen
Verzending en betaling
• Betalingswijzen: T/T, Visa, PayPal, HSBC
• Verzendmogelijkheden: DHL, UPS, EMS, FedEx, luchtvracht, zeevracht
Beoordelingen & Recensies
Algemene rating
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%